Церемония по награждаване на спечелилите в конкурса за ученици по превенция на наркоманиите за 2016 - 2017 учебна година

17.01.2017

На 17.05.2017 г. в зала "22 септември" на Община Благоевград бяха наградени отличените ученици в конкурса на ОбСНВ към Община Благоевград по превенция на наркоманиите в две теми - "Моят любим национален герой"- за I - IV клас, и "Човекът - свободен и независим" - за V - XII клас.

Общият брой на наградените е 125 ученика от общо над 700 взели участие от цялата страна.
Грамоти бяха връчени и на всички училища и ръководители, които са се включили в тазгодишния конкурс.

 

Списък на наградените ученици:

„Моят любим национален герой”

I – IV клас

Стихотворение

I награда – Йоанна Валентинова Станева - III г клас, VII СУ „Кузман Шапкарев“, гр. Благоевград, р-л Валентина Ирибозова.
II награда – Радослава Иванова Гроздева – IV б клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий“, град Горна Оряховица, р-л Марияна Стоянова.
III награда – Дария Христова Лазарова - IV а клас, СУ „Иван Николов Момчилов“, гр. Елена, р-л Снежана Маринова.

Поощрения:

- Християна Везенкова – IV а клас, III ОУ „Димитър Талев“, град Благоевград, Клуб „Родолюбие“ – ЦЛТРДБ, р-л Даниела Мавревска;
- Фая Гератлиева – I клас, ОДК „Св. Иван Рилски“, клуб „Светлини сред сенките“, град Казанлък, р-л Валентина Димова;
- Виктория Ангелова Пенчева -  III а клас, СУ „ Христо Ботев“, град Септември, р-л Юлия Сарафска;
- Станимира Василева – III б клас, Трето основно училище „Братя Миладинови“, град Гоце Делчев, р-л Катерина Щранкова, стихотворението „На Ботев”;
- Александър Димитров Стоев - IV а клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий“, град Горна Оряховица, р-л Ганка Цанева.

I – IV клас

Разказ

I награда – не се присъжда.
II награда – не се присъжда.
III награда – не се присъжда.

Поощрения:

- Моника Мартинова Мирославова - IV а клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий“, град Горна Оряховица, р-л Ганка Цанева;
- Габриела Василева Щерева - III а клас, СУ „ Христо Ботев“, град Септември, р-л Юлия Сарафска.

I – IV клас

Есе

I награда – Натали Николаева Николова – IV в клас, СУ „Николай Катранов“, град Свищов, обл. Велико Търново, р-л Стефка Николаева.
II награда – Сузи Валентинова Кьойбашиева – IV клас, ОУ „Св.св. Кирил и Методий“, село Плетена, общ. Сатовча, обл. Благоевград, р-л Снежана Каменова.
III награда – Марио Асенов Асенов – I б клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, с. Крупник, р-л Антоанета Йовева.

Поощрения:

- Цветан Петров  – III клас, ОУ „Св. Климент Охридски“, град Добринище, р-л Милена Иванова Дамянова;
- Дария Тарасова – II а клас, Православен журналистически клуб, град Благоевград, р-л Антоанета Гулева;
- Виолетка Антонова Масларова – IV б клас, Второ основно училище „Гоце Делчев“, град Гоце Делчев, р-л Гергина Матева;
- Артьом Тарасов – IV клас, Православен журналистически клуб, град Благоевград, р-л Антоанета Гулева.

„Човекът – свободен и независим”

V – VII клас

Стихотворение

I награда – Светлина Йосифова Цветанова – VII в клас, СУ „Любен Каравелов“, град Видин, р-л Мария Митева.
II награда – Ясена Методиева Личкова  - VI клас, ОУ „Проф. Иван Батаклиев“, град Пазарджик, р-л Дияна Младенова.
III награда – Елеонора Добрева – V клас, СУ „Никола Й. Вапцаров“, град Петрич, р-л Розалина Добрева.

Поощрения:

- Румяна Юлиянова Ковачева - VII клас, ОУ „Христо Ботев“, село Дъбница, р-л Надя Икономова;
- Кирил Димов – VI клас, ОДК „Св. Иван Рилски“, клуб „Светлини сред сенките“, град Казанлък, р-л Валентина Димова.

V - VII клас

Разказ

I награда – Габриела Ангелова Велева – VII клас, I ОУ „Свети Климент Охридски“, град Пазарджик, р-л Иванка Ангелова;
II награда – Наталия Ангелова Таранинова – VI клас, СУ „Никола Вапцаров“, град Хаджидимово, р-л Заприна Георгиева Глушкова;
III награда – Валерия Николаева Терзиева - VII клас, I ОУ „Свети Климент Охридски“, град Пазарджик, р-л Иванка Ангелова.

Поощрения:

- Никол Василева Бадьокова - VI клас, ОУ „Проф. Иван Батаклиев“, град Пазарджик, р-л Дияна Младенова.

V – VII клас

Есе

I награда – Анастася Лукманова –VII клас, Първо основно училище „Св.св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев.
II награда – Любов Владимирова Ангелова – V б клас, СУ „Петко Рачев Славейков“, град Трявна, р-л Ренета Колева.
III награда – Ивана Николаева Миловска – VII а клас, ОУ „Васил Левски“, град Кнежа,  р-л Анета Горнишка.

Поощрения:

- Валентина Иванова Иванова – VI а клас, СУ „Любен Каравелов“, град Добрич, р-л Иванка Петрова;
- Преслав Пейнов - V а клас, СУ „Иван Николов Момчилов“, гр. Елена, р-л Рени Симеонова;
- Богомила Костова Костадинова – VI а клас, ОУ „Св.св. Кирил и Методий“, град Дупница, р-л Юлия Чорапинова.

VIII – XII клас

Стихотворение

I награда – Лили Живкова Атанасова – VIII клас, ОУ „Васил Левски“, гр. Кнежа,  р-л Тихомир Хиновски.
II награда – Атидже Муса Табак - IX б клас, ПГМ „Петко Рачов Славейков“, град Якоруда, р-л Медиха Крондева.
III награда – Ралица Пламенова Жекова – IX в клас, ППМГ „Добри П. Чинтулов“, град Сливен, р-л Веселина Симеонова.

Поощрения:

- Севдалина Божидарова Димитрова – XII а клас, Професионална гимназия по селско стопанство и хранителни технологии, град Шумен, р-л Илияна Събева;
- Кристина Василева Дреновичка - VIII а  клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Симитли, р-л Вяра Боянска.

VIII - XII клас

Разказ

I награда – Йоана Иванова Борисова – X клас, Гимназия „Христо Ботев“, град Дупница, р-л Николина Котева;
II награда – Мирослав Милушев – X а клас, ПГПЧЕ „Христо Ботев“, Литературен кръг „Добродетели“, град Кържали, р-л Емилия Владева;
III награда – Ангелина Данаилова Ванчева - IX клас, СУ „П.Р Славейков“, Журналистически клуб „Славейков“,  град Кърджали, р-л Антония Маровска.

Поощрения:

- Петър Райков Василев – IX а клас, Професионална Гимназия по индустриални технологии, мениджмънт и туризъм, литературен клуб към Център за подкрепа за личностно развитие, град Панагюрище, р-л Петя Сеферинкина;
- Мадлен Николаева Венциславова – VIII клас, Център за обществена подкрепа „Промяна“, директор Анастасия Попова;
- Кирилка Петрова Гогушева – IX клас, СУ „Никола Й. Вапцаров“, град Петрич, р-л Розалина Добрева;
- Христина Максимова Христова – XII а клас, ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“, град Габрово, р-л Габриела Йосифова.

VIII – XII клас

Есе

I награда – Елена Георгиева Чокалова - X б клас, ПГТХТ „ Никола Стойчев“, град Разлог, р-ли Анета Даилова и Радослава Иванова.
II награда – Мария Атанасова Радева – XII клас, ХГ „Дамян Дамянов“, гр. Сливен, р-л Дочка Петрова.
III награда – Анелия Росенова Крумова – IX клас, СУ „Петко Р. Славейков“, журналистически клуб „Славейков“,  гр. Кърджали, р-л Антония Маровска.

Поощрения:

- Вайде Бикова – XII клас, ПГМ „Петко Рачов Славейков“, град Якоруда, р-л Александър Бучков;
- Мариана Илиева Георгиева – IX б клас, Клуб “Млад лидер”, ПГ „Велизар Пеев“, град Своге, р-л Екатерина Тодорова;
- Христина Николаева Попова – IX клас, СУ „П.Р Славейков“, Журналистически клуб „Славейков“,  град Кърджали, р-л Антония Маровска;
- Сабрина Ибрахимова Ходжова - IX а клас, ПГМ „Петко Рачов Славейков“, град Якоруда, р-л Александър Бучков.



“Моят любим национален герой”

I – IV клас

Рисунка и постер

I награда – Дарина Иванова Киселова - IV а клас, СУ „Св. Паисий Хилендарски, град Дупница, р-л Румяна Петрова.
II награда – Елиза Йорданова Йорданова - III а клас, СУ „Христо Ботев“, град Септември, р-л Юлия Сарафска.
III награда – Валентин Венциславов Кочев – III в клас, I ОУ „Св. Климент Охридски“, град Сандански, р-л Любомир Славков.

Поощрителни награди:

- Анатоли Антонов Антонов - I б клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, с. Крупник, общ. Симитли, обл. Благоевград, р-л Антоанета Йовева;
- Лоренцо Десиславов Иванов - III а клас, СУИЧЕ „Св. Кл. Охридски“, град Благоевград, р-л Ефросина Костова;
- Преслава Светославова Тошовска – IV клас, ОУ „ Христо Смирненски“, село Ореховица, общ. Долна митрополия, обл. Плевен, р-л Диана Петкова;
- Мартин Бисеров Тодоров - I клас, VI ОУ „Еньо Марковски“, град Шумен, р-л Даринка Станчева;
- Ния Богданова Цанкова – II клас, НУ „Св.св. Кирил и Методий“, град Бяла, обл. Русе, р-л Елена Несторова.

“Човекът – свободен и независим”

V – VII клас

Рисунка и постер

I награда  - Атанас Красимиров Александров – VI клас, II ОУ „Димитър Благоев“, град Благоевград, р-л Иванка Рибарска.
II награда – Кристияна Василева Спасова – VII клас, ОУ „ Никола Парапунов“, град Разлог, р-л Георги Пахов.
III награда – Белослава Запринова Петрова  - VI клас, ОУ „Проф. Иван Батаклиев“, град Пазарджик, р-л Дияна Младенова.

Поощрителни награди:

- Марин Сийков Борисов - V клас, СУИЧЕ „Св. Кл. Охридски“, град Благоевград, р-л Царимира Георгиева;
- Здравко Петров Петров – V клас, ОУ „ Никола Парапунов“, град Разлог, р-л Георги Пахов;
- Жозеф Ивайлов Иванов - V б клас, II ОУ „Димитър Благоев“, град Благоевград, р-л Иванка Рибарска;
- Мария Георгиева Петрова – VII б клас, I ОУ „Св. Климент Охридски“, град Сандански, р-л Любомир Славков;
- Мариам – Малина Янева Неделковска – VI а клас, II ОУ „Димитър Благоев“, град Благоевград, р-л Катя Михова.

VIII – XII клас

Рисунка и постер

I награда – Даря Атанас Андриова – IX а клас, Професионална гимназия по транспорт, град Разлог, р-л Мария Милина.
II награда – Доброволци към БМЧК при СУ „П.К.Яворов“ гр.Чирпан с р-л Валентина Костадинова: Яна Каменова Кулаксъзова - X в клас, Михаела Пейчева Пеева - X в клас, Антоана Сребринова Йорданова – X в клас, Златина Запрянова Георгиева – IX а клас.
III награда – Наталия Димитрова Стоянова – XI клас, ПГ „Яне Сандански“, град  Сандански,  р-л Красимир Давидов.

Поощрителни награди:

- Милена Филчева Митева – XII клас, ПГИ „Д-р Иван Богоров“, град Варна, р-л Стойна Илиева;
- Иво Людмилов Цоньовски – X клас, ПГСС „Сергей Румянцев“, град Луковит, р-л Антоанета Нечева;
- Славина Иванова Георгиева – X клас, ПГСС „ Сергей Румянцев“, град Луковит, р-л Антоанета Нечева;
- Зикрие Риза Риза – VIII клас, Клуб за автентичен фолклор и краезнание, секция „Приятели на Клио“ при ЦПЛР „Малкият принц“, град Тервел, р-л Стойка Маринова.



“Моят любим национален герой”

I – IV клас

Мултимедийна презентация

I награда – Симеон Петров Тонев – III б клас, ПГПЧЕ „Христо Ботев“, град Кърджали, р-л Павлина Митрева.
II награда – Владимир Красимиров Стойнев - III г клас, СУ „Любен Каравелов“, град Видин, р-л Колетка Павлова.
III награда – Християн Крумов Усаински – IV б клас, СУ „Св.св. Кирил и Методий“, село Крупник, р-л Цветанка Костуркова;
III награда – Божана Тонева Васева – III клас, СУ „Св. Паисий Хилендарски, град Дупница, р-л Сийка Тасева.

Поощрителни награди:

- Натали Николаева Николова – IV в клас, СУ „Николай Катранов“, град Свищов, обл. Велико Търново, р-л Стефка Николаева;
- Елисавета Любомирова Маринова – III д клас, СУ „Св. Паисий Хилендарски, град Дупница, р-л Сийка Тасева;
- Любомир Юниев Иларионов – IV а клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий“, град Горна Оряховица, р-л Ганка Цанева;
- Дани Маринова Хаджиева - IV а клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий“, град Горна Оряховица, р-л Ганка Цанева.

Извънредна награда:

- IV група на ДГ №26 „Звънче“ - град Добрич, р-л Ангелина Василева.

“Човекът – свободен и независим”

V – VII клас

Мултимедийна презентация

I награда – Вероника Христова Велячка - VІ а клас, II ОУ „Димитър Благоев“, град Благоевград, р-л Катя Михова – Стоянова.
II награда – Снежана Стилянова Рупова – VII клас, Школа „Информационни технологии – II”, ЦЛТРДБ, р-л Кристина Гоцина.
III награда – Ирина Данаилова - VІ а клас, II ОУ „Димитър Благоев“, град Благоевград, р-л Катя Михова – Стоянова.

Поощрителни награди:

- Никол Веселинова Пенова – V клас, СУ „Никола Велчев“, град Самоков, р-л Силвана Оцетова;
- Даниел Миленов Костадинов – VII клас, СУ „Никола Велчев“, град Самоков, р-л Силвана Оцетова;
- Ерол Адемов Зейнев – V клас, СУ „Паисий Хилендарски“, село Абланица, р-л Илвие Кокударева;
- Ширин Гегова – V клас, СУ „Паисий Хилендарски“, село Абланица, р-л Илвие Кокударева.

VIII – XII клас

Мултимедийна презентация

I награда –  Мария Цветанова Петлешкова – X клас, ЦПЛР – ОДК, град Кърджали, р-ли: Антония Грозева (Клуб по Фотография) и Тинка Кривошапкова (Клуб Компютърен свят);
I награда – Доброволци към БМЧК при СУ „П.К.Яворов“, град Чирпан с р-л Валентина  Костадинова: Антоана Сребринова Йорданова – X в клас, Русица Славова Петрова – X в клас, Желязка Теодорова Тотева – X в клас, Златина Минчева Танева – X в клас, Росица Тодорова Тодорова – X в клас, Александра Красимирова Костадинова – XI б клас, Деница Динева Динева – XI б клас, Габриела Цветанова Димитрова – XI б клас, Цветелина Ивайлова Проданова – XI б клас, Мартина Стоянова Стойкова – XI б клас.
II награда – Ивана Попова - XI клас, ПГ „Яне Сандански“, град Сандански, р-л Блага Чобанова.
III награда – Ивет Петрова – IX б клас и Гергана Чепкънова  – IX б клас, ПГТХТ „Никола Стойчев“, град Разлог, р-ли Анета Даилова и Слав Астинов;

III награда – Васил Деянов Диков - XI клас и Сезай Сезгин Бекир – XI клас, ПГПЧЕ „Христо Ботев“, град Кърджали, р-л Мюжгян Фейзи;

Поощрителни награди:

- Иван Петков - X клас, СУ „Никола Вапцаров“, град Хаджидимово, р-л Заприна Георгиева Глушкова;
- Никола Любенов Митов – IX б клас, Професионална гимназия по механоелектроника, град Пазарджик, р-л Илияна Димова;
- Ангелина Ванчева - IX клас, Анелия Крумова – IX клас, Емилия Моллова – IX клас, Симона Годумова – IX клас, Христина Попова – IX клас, СУ „П.Р Славейков“, Журналистически клуб „Славейков“,  град Кърджали, р-л Антония Маровска. 

 

 

Кратък линк

Още Новини