Резултати от конкурса по превенция на наркоманиите

05.06.2020

„Моят любим национален герой”

 

 

IIV клас

Стихотворение

 

 

I награда - Божанка Марева Станкова и Илчо Мирославов Ангелов – IV клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий“, село Веселиново, обл.Ямбол, р-л Евгения Паламаркова;

I награда - Мирела Людмилова Тодорова – IV б клас, СУ „Иван Вазов“, град Своге, р-л Румяна Пеева.

 

 

II награда - Шебнем Шендован Кабил – I б клас, ОУ „Васил Априлов“, град Исперих, р-л Лиляна Асенова.

 

III награда  - Борислав Виолетов Христов – подготвителна група „Б“, СУ „Христо Ботев“, град Сунгуларе, р-л Мирослава Аврамова.

 

Поощрения:

  • Юлиана Лазарова Лайкова – подготвителна група „Б“, СУ „Христо Ботев“, град Сунгуларе, р-л Мирослава Аврамова;
  • Фая Гератлиева – IV клас, ОДК „Св.Иван Рилски“, клуб „Светлини сред сенките“, град Казанлък, р-л Валентина Димова(стихотворение);
  • Марина Георгиева Доневичина - II а клас ОУ„Св. Климент Охридски“, град Добринище, р-л Милена Дамянова.

 

 

 

IIV клас

Разказ

 

 

I награда - Георги Василев Халевачев - III г клас, Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев, р-л Мария Менова.

 

II награда - Александър Георгиев Атанасов - III г клас, Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев, р-л Мария Менова.

 

III награда - Константин Димитров Караянев - III г клас, Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев, р-л Мария Менова.

 

Поощрение:

  • София Георгиева Маврова - III е клас, ОУ „Антон Страшимиров“, град Бургас, р-л Светла Андреева.

 

 

IIV клас

Есе

 

 

I награда - Криста-Мария Илиянова Исаева - III клас, Първо ОУ „Васил Левски“, град Вълчедръм, обл. Монтана, р-л Елизабета Перчинкова.

 

II наградаАнди Владков Владимиров - IV б клас, СУ „Иван Вазов“, град Своге, р-л Румяна Пеева.

 

III награда – Сузи Джаватова Юзекчиева – III клас, ОбУ „Св.св. Кирил и Методий“, село Плетена, общ. Сатовча, обл. Благоевград, р-л Снежана Каменова.

 

Поощрения:

  • Илияна Костадинова Андреева - II а клас, СУ „Св.св.Кирил и Методий“, град Белица, р-л Валя Чонкова;
  • Антония Нинова Сашева - III клас,  Първо ОУ „Васил Левски“, град Вълчедръм, обл. Монтана, р-л Елизабета Перчинкова.

 

 

 

„Човекът – свободен и независим”

 

 

VVII клас

Стихотворение

 

 

I награда - Блага Ралицова Ачкова – VI б клас, СУ „Димитър Маринов“, град Лом, р-л Катя Параскевова;

I награда - Станимира Иванова Василева - VI клас, Трето ОУ „Братя Миладинови“, град Гоце Делчев, р-л Алексанър Халачев.

 

II награда - Богомил Мариянов Пенев - V клас, ОУ „Отец Паисий“, село Долно Камарци, общ. Горна Малина, р-л Ваня Димитрова;

II награда - Деница Дамянова Василева - VII в клас, ОУ „Васил Априлов“, град Исперих, р-л Пламен Петров.

 

III награда - Ясмин Талиб Мехмед – VII а клас, ОУ „Васил Априлов“, кръжок „Езикова работилница“, град Исперих, р-л Радка Атанасова.

 

Поощрение:

  • Елена Йорданова Валева – VII а клас, Второ ОУ „Димитър Благоев“, град Благоевград, р-л Светла Борисова.

 

 

 

V - VII клас

Разказ

 

I награда - Анелия Илиева Спахиева – VI клас, СУ „Никола Вапцаров“, град Хаджидимово, р-л Заприна Глушкова.

 

II награда – не се присъжда.

 

III награда – не се присъжда.

 

 

 

                                                 VVII клас

                                                                    Есе

 

 

I награда - Магдалена Димова Чалъкова - VII клас, ОУ „Йордан Йовков“, град Каварна, р-л Антония Ангелова;

I награда - Камелиян Недков Влайков – V клас, ОУ „Любен Каравелов“, град Ямбол, р-л Динка Иванова.

 

II награда - Преслава Георгиева Калчева - VII а клас, ОУ „Христо Смирненски“, литературен клуб „Малкият принц“, град Карнобат, р-л Светлана Иванова;

II награда - Персиана Михаелова Цанкова- VII б  клас, ОУ “Св.св. Кирил и Методий“, гр. Самоков, р-л Анета Маркова.

 

III награда - Деница Дамянова Василева - VII в клас, ОУ „Васил Априлов“, град Исперих, р-л Пламен Петров.

 

Поощрения:

  • Деница Красимирова Петрова – VII б клас, ОУ „Христо Смирненски“, литературен клуб „Малкият принц“, град Карнобат, р-л Светлана Иванова;
  • Зара Борисова Милушева - VII а клас, Второ ОУ „Димитър Благоев“, град Благоевград, р-л Светла Борисова.

 

 

VIIIXII клас

Стихотворение

 

 

I награда - Ивет Георгиева Йотова – XII г клас, ППМГ „Акад.проф.д-р Асен Златаров“, град Ботевград.

 

II награда - Фитие Ибрахим Краболи – X клас, ОбУ „Христо Ботев“, село Долно Дряново, р-л Шукри Шукри.

 

III награда - Виктория Пламенова Недялкова - VIII клас, СУ „Максим Райкович“, град Дряново, р-л Виржиния Дачева.

 

Поощрения:

  • Ивет Георгиева Йотова – XII г клас, ППМГ „Акад.проф.д-р Асен Златаров“, град Ботевград.
  • Ивалина Калинова Бецинска- VIII а клас, „Проф. гимназия по търговия и ресторантьорство“, гр. Враца;
  • Мила Преславова Цветанова - X клас, НПГВМ „Проф.д-р Д.Димов“, град Ловеч, р-л Иваничка Маринова.

 

 

                                          VIII - XII клас

                                                                   Разказ

 

 

I награда - Таисса Метин Кулчиар – XI клас, СУ „Св.Климент Охридски“, град Добрич, р-л Кремена Димитрова.

 

II награда - Антонио Антонов Марулевски – X a клас, ПГСАГ „Васил Левски“, град Благоевград.

 

III награда - Наталия Ангелова Таранинова – IX клас, СУ „Никола Вапцаров“, град Хаджидимово, р-л Заприна Глушкова.

 

Поощрения:

  • Яна Михайлова - X клас, Клуб „Литературно творчество“, ЦПЛР-ОДК, град Кърджали, р-л Марияна Бекриева;
  • Красимира Цанкова Тихомирова – VIII клас, НПГВМ „Проф.д-р Д.Димов“, град Ловеч, р-л Иваничка Маринова;
  • Касандра Пламенова Недялкова – VIII клас, СУ „Максим Райкович“, град Дряново, р-л Виржиния Дачева.

 

VIIIXII клас

Есе

 

I награда - Ивет Георгиева Йотова – XII г клас, ППМГ „Акад.проф.д-р Асен Златаров“, град Ботевград;

I награда - Яна Михайлова - X клас, клуб „Литературно творчество“, ЦПЛР-ОДК, град Кърджали,  р-л Марияна Бекриева.

 

II награда - Мартин Росенов Митов – VIII клас, Спортното училище, град Сандански, р-л Христо Йорданов.

 

III награда - Виктория Пламенова Недялкова - VIII клас, СУ „Максим Райкович“, град Дряново, р-л Виржиния Дачева;

III награда -Милка Венциславова Воденичарова – XI клас, СУ „Никола Вапцаров“, град Хаджидимово, р-л Заприна Глушкова.

 

Поощрения:

  • Мартина Атанасова Койчева – IX клас, НПГВМ „Проф.д-р Д.Димов“, град Ловеч, р-л Иваничка Маринова;
  • Бюлен Мустафа Абдишкова – IX а клас, ПГ „Петко Р.Славейков“, град Якоруда, р-л Александър Бучков.

 

 

Специална наград за реферат - Станислав Павлов Владиков – X клас, Спортно училище, град Сандански, р-л Христо Йорданов.

 

“Моят любим национален герой”

 

 

IIV клас

Рисунка и постер

 

I награда – Люсиена Юриева Людмилова - IV а клас, ОУ „Константин Фотинов“, град Лом, р-л Гергана Балачева.

II награда – Никола Бориславов - III клас, школа по изобразително изкуство „Престо“, р-л Александра Петкова.

III награда – Памела Янкова Бойчева - III клас, ОУ „Антон Страшимиров“, град Бургас, р-л Светла Андреева.

 

Поощрителни награди:

  1. Вероника Николаева Тренчова – I б клас, Четвърто ОУ „Димчо Дебелянов“, град Благоевград, р-л Ангелина Стоянова;
  2. Деница Пламенова Динкова - IV а клас, ОУ „Васил Левски“, град Плевен, р-л Богомила Милчева.

 

 

“Човекът – свободен и независим”

 

VVII клас

Рисунка и постер

 

I награда  - Божидар Емилов Веселинов – VII б клас, СУ „Св.Паисий Хилендарски“, град Кресна, р-л Милена Иванова.

II награда – Цветелина Джупанова - VII   клас, ОУ „Никола Парапунов“, град Разлог, р-л Георги Пахов.

III награда – Лъчезар Йорданов – V а  клас,  ОУ „Никола Парапунов“, град Разлог, р-л Георги Пахов.

 

Поощрителни награди:

  1. Илия Костадинов Фончев - V клас, Второ ОУ „Гоце Делчев“, град Гоце Делчев, р-л Стояна Тюхкова;
  2. Николай Даниелов Кирилов - V б клас, ОУ „Константин Фотинов“, град Лом, р-л Даниела Константинова;
  3. Александър Ивайлов Георгиев - V а клас, ОУ „Константин Фотинов“, град Лом, р-л Даниела Константинова.

 

Извънредна награда:

  1. ЦНСТ за лица с психични разстройства, град Лом:
  • Владимир Владимиров;
  • Йордан Иванов;
  • Красимир Димитров;
  • Красимир Йонов;
  • Лазар Каргов;
  • Невелин Градов;
  • Петко Ивилов;
  • Рапчо Рапчев.

 

 

 

 

VIIIXII клас

Рисунка и постер

 

I награда – Весела Иванова Ефремова – VIII е клас, АЕГ „Гео Милев“, град Бургас, р-л Златка Коева.

II награда – Димитрина Кирова – XII a клас, Професионална гимназия по транспорт, град Разлог.

      III награда – Яница Ангелова Игнатова - XII клас, ППМГ „Акад. Иван Ценов“, град    

Враца.

 

Поощрителни награди:

  1. Александра Цветанова Личкова - X клас, Професионална гимназия „Димитър Маринов“, град Вълчедръм, р-л Росинка Цекова;
  2. Васи Благовестова Джолева – IX б клас, ПГЕЕ, град Банско, р-л Славка Балева;
  3. Дона Руменова Велкова – IX клас, СУ „Св.Паисий Хилендарски“, град Кресна, р-л Милена Иванова;
  4. Моника Галева Узунова – X клас, СУ „Св.св. Кирил и Методий“, село Крупник, общ. Симитли, р-л Кирилка Коцева.

 

“Моят любим национален герой”

 

I – IV клас

Мултимедийна презентация

 

 

I награда Димитър Петров Панчев – II б клас, ОУ „Йордан Йовков“, град Каварна, р-л Антония Ангелова.

 

II награда – Ронай Метин Невзат – III а клас, ОУ „Никола Йонков Вапцаров“, град Разград, р-л Албена Станоева;

II награда - Шебнем Шендован Кабил – I б клас, ОУ „Васил Априлов“, град Исперих, р-л Лиляна Асенова

 

III награда – Даниел Василев Танчев - III г клас, Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев, р-л Мария Менова.

 

Поощрителна награда:

  1. . Доника Костадинова Духова – IV б клас, НУ „Св. Паисий Хилендарски“, град Банско, р-л Драга Кехайова.

 

 

 

“Човекът – свободен и независим”

 

V – VII клас

Мултимедийна презентация

 

 

I награда – Димитър Живков Василев – VII а клас, ОУ „Йордан Йовков“, град Каварна, р-л Антония Ангелова.

 

II награда – Елица Ивова Крумова – VII б клас, ППМГ „Акад.Иван Ценов“, град Враца, р-л Цанка Парашкевова.

 

III награда – Зефира Христова Стоянова - VI г клас, Второ ОУ „Петко Р.Славейков“, град Стара Загора, р-л Владимир Илиев.

 

 

VIII – XII клас

Мултимедийна презентация

 

 

Специална награда - Петя Павлова Тодорова – X клас, СУ „Св.Климент Охридски“, село Зверино, обл. Враца, р-л Илияна Данова – за късометражен филм и презентация.

 

I  награда  Манол Димотров Димотров - VIII клас, Клуб „Компютърен свят“, ЦПЛР-ОДК, град Кърджали, р-л Тинка Кривошапкова.

 

II наградаАлександра Колева – XI а клас, СУ „Христо Ботев“, гр. Козлодуй, р-л Пенка Велединова.

 

III наградаБейшан Бейтула Яфес – X а клас, Профилирана гимназия „Васил Левски“, град Исперих.

 

Поощрителни награди:

  1. Христина Иванова Аличкова - VIII клас, СУ „Никола Велчев“, град Самоков, р-л Силвана Оцетова.

 

 



 



„Джеймс Баучер - българският ирландец”

 

 

IXII клас

Стихотворение

 

 

I наградаМитко Георгиев Николов - IV клас, ОУ „Отец Паисий“, село Долно Камарци, общ. Горна Малина, обл. Софийска, р-л Ваня Димитрова.

 

II наградаВасил Николаев Целков – V клас, ОУ „Отец Паисий“, село Долно Камарци, общ. Горна Малина, обл. Софийска, р-л Ваня Димитрова.

 

III награда – Антон Тодоров - XII  клас, СУ "Д.Маринов",  град Лом.

 

Поощрителна награда:

  • Мария Иванова Стоева – XII е клас, ЕГ „Акад,Людмил Стоянов“, ЦЛТРДБ – Благоевград,  ръководител Соня Кацарска.

 

„Джеймс Баучер – българският ирландец“

 

IХII клас

Рисунка

 

 

I награда – Полина Тимофеевна Валецкая – XII клас, АЕГ „Гео Милев“, град Бургас, р-л Златка Коева.

 

II награда – Василия Георгиева Мадолева – XII д клас, НХГ „Св. св. Кирил и Методий“, град Благоевград.

 

III награда – София Стефанова Гошева - VII a клас, Осмо СУ „Арсени Костенцев“, град Благоевград, р-л Димитрина Гошева.

 

III награда – Бейшан Бейтула Яфес – X а клас, Профилирана гимназия  „Васил Левски“, град Исперих.

 

Джеймс Баучер – българският ирландец

 

I – IV клас

Мултимедийна презентация

 

I награда Красимир Емилов Грозданов - III а клас, НУ „Св. Паисий Хилендарски“,

клуб „Да творим с компютър“, град Банско, р-л Мария Рахова.

II награда – Георги Иванов Чучулайн - III в клас, НУ „Св. Паисий Хилендарски“, клуб „Да творим с компютър“, град Банско, р-л Мария Рахова.
III награда – Вероника Николаева Тренчова – I б клас, Четвърто ОУ „Димчо Дебелянов“, град Благоевград.

 

 

Джеймс Баучер – българският ирландец

 

V – VII клас

Мултимедийна презентация

 

I награда – Стефани Галинова Димитрова – VII клас, ОУ „Йордан Йовков“, град Каварна, р-л Антония Ангелова.

II награда – Натали Станимирова Славова – VII г клас, Второ ОУ „Петко Р. Славейков“, град Стара Загора, р-л Златица Радева.

III награда – Боян Николов и Габриела Минчева - VII в клас, Второ ОУ „Петко Р. Славейков“, град Стара Загора.

 

 

Джеймс Баучер – българският ирландец

 

VIII – XII клас

Мултимедийна презентация

 

 

I  награда  Мехмед Исуф Весалов - IX  клас, ПГЕЕ, град Банско, р-л Славка Балева.

II награда Бейшан Бейтула Яфес – X а клас, Профилирана гимназия „Васил Левски“, град Исперих.

III наградаАтанас Радославов Манов – VIII а клас, ПГЕЕ, град Банско, р-л Славка Балева.

III награда Петя Павлова Тодорова – X клас, СУ „Св.Климент Охридски“, село Зверино, обл. Враца, р-л Илияна Данова.

 

 

 

 

Кратък линк

Още Новини